ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9309455
*
nr 930 9455
Spegel
höjd: 81
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 december 2014
kl 20:06:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/12 11:45:23
1
100 kr
15/12 19:51:45
2
300 kr
15/12 19:54:40
3
200 kr
15/12 19:54:40
2
250 kr (Budbetjänt)
15/12 19:54:55
3
300 kr
15/12 19:54:55
2
300 kr (Budbetjänt)
15/12 19:55:59
3
350 kr
15/12 19:56:31
4
400 kr
15/12 19:59:21
3
450 kr
15/12 20:01:10
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 930 9455
Spegel
höjd: 81
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 december 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/12 11:45:23 | 1 | 100 kr |
15/12 19:51:45 | 2 | 300 kr |
15/12 19:54:40 | 3 | 200 kr |
15/12 19:54:40 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
15/12 19:54:55 | 3 | 300 kr |
15/12 19:54:55 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
15/12 19:55:59 | 3 | 350 kr |
15/12 19:56:31 | 4 | 400 kr |
15/12 19:59:21 | 3 | 450 kr |
15/12 20:01:10 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23